1. Skocz do treści
  2. Skocz do nawigacji Aktualności

Białystok - Warszawa Okęcie 40% taniej!

14-07-2011

Aż 40 procent zniżki na najbardziej popularnej wakacyjnie trasie Białystok - Warszawa Okęcie oferuje już od 14 lipca PKS Express!

To nieprawdopodobna okazja! PKS Express - marka przewozów dalekobieżnych spółki PKS Białystok - dowiezie swoich klientów najtaniej do Warszawy, i to podczas letniego szczytu urlopowego!

Już od 14 lipca każdy pasażer zapłaci aż o 40 proc. taniej za bilet na trasie Białystok - Warszawa Okęcie oraz Warszawa Okęcie - Białystok. O 40 proc. mniej niż dotychczas zapłacą także te osoby, które wsiądą do luksusowego autobusu PKS Express na każdym przystanku na trasie do Warszawy
i z powrotem.
To okazja jedyna w swoim rodzaju - zwłaszcza że podróż z PKS Express odbywa się w znacznie bardziej komfortowych warunkach niż chociażby pociągiem. PKS Express to nowoczesna flota, w pełni wyposażona dla komfortu podróżnych oraz specjalnie dobrana grupa doświadczonych kierowców, którzy są gwarancją bezpiecznego
i sprawnego transportu. PKS Express oferuje najnowsze rozwiązania na światowym poziomie: internet bezprzewodowy, klimatyzacja, lokalizacja GPS, fotele z regulacją oraz video, a także zakup biletów on line.
Zapraszamy! Wakacje z PKS Express - promocyjnie i komfortowo!
Dodatkowo w przypadku zakupu wycieczki w biurze podróży PKS Podróże mieszczącym się w Białymstoku przy ulicy Białówny 7/1 PKS Express dowiezie swoich klientów na lotnisko Okęcie tylko za 1 zł!